top of page

Hakkımızda

1999 yılında Sur / Diyarbakır bölgesinde kurulan BAYDEMİR GROUP, ilerleyen zamanlarda kalite standardı ile birlikte büyümede hız kazanmış ve 2002 yılı başlarında ise, merkezi Sur olmak üzere Ar-Ge çalışmalarına Çin ve Türkiye'de devam etmiştir.

Wonex 2022 yılı projeleri kapsamında, yeni çıkarmış olduğu LINEbea ve Biens markaları ile, ses getirecek ürünler yapmayı hedefleyerek, çalışmalarına hız katmayı hedeflemiştir.
İthalat, innovasyon ve e-marketing gibi çeşitli alanlara atılan wonex technology dijital pazarlama teknikleri alanında alternatif projeler yürütmüştür.

Bu gelişmeler ile birlikte aynı sektörde hizmet veren firmaların özellikle ürün tedarik ihtiyaçlarını karşılayan tam donanımlı bir şirket olarak sektör öncüsü pozisyonuna gelme yolunda istikrarlı adımlar atmıştır.

Çeşitli Ar-Ge çalışmaları yaparak gelişimine aralıksız devam eden  wonex technology  çağın gereksinimlerini en iyi şekilde analiz ederek, bunu müşterisine sunduğu projeler ile ispatlamayı başarmıştır.

Üretimde inovasyon ve sağlıklı fikirler oluşturarak, portföylerin deki kurumsal şirketlerin zaman içerisinde gelişimlerini gözlemleyip, minimum maliyet ile kusursuz hizmeti hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Kreatif bakış açısı ile üstün programlama becerisini ortak paydada buluşturarak estetik, dinamik, kalıcı, etkin ve etik yapılar kurmak.

Bu sayede dünya standardında yer edinerek, kalitenin kattığı zirveyi müşteriye sunmak.

Bilgi ve Sipariş

Perakende satışımız yoktur

Careers
bottom of page